RECENZJE GIER BLOG

Recenzje i newsy ze świata gier

GTA IV (recenzja)

GTA 4W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą GTA V postanowiłem sięgnąć po poprzednią odsłonę serii. GTA IV to produkcja charakteryzująca się dość dużym otwartym światem, w którym gracz może się swobodnie poruszać, co dla mnie jest ogromnym plusem. Wiele dobrego można również powiedzieć o misjach głównych zawartych w tej produkcji – są one dosyć różnorodne, dzięki czemu rozgrywka nie staję się monotonna. Grand Theft Auto IV posiada także dosyć ciekawą linie fabularną, która być może nie jest motywem przewodnim tej produkcji, jednak moim zdaniem jest ona godna uwagi.

Twórcom gry należy się pochwała za nadanie postaciom bardzo wyrazistych charakterów, dzięki czemu możemy łatwo wczuć się w fabułę gry. Jeśli chodzi o szatę graficzną tej produkcji, to nie prezentuję się ona najlepiej. Pamiętajmy jednak, że od premiery gry minęło już sporo czasu, więc może ona wypadać blado na tle teraźniejszych produkcji.

Moja ocena tej gry 7/10

1 Comment

Add a Comment
  1. Nie grałem jeszcze w czwórkę, a że GTA V mi nie zadziała, trzeba będzie się zainteresować. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RECENZJE GIER © 2013
Top