RECENZJE GIER BLOG

Recenzje i newsy ze świata gier

Tomb Raider (recenzja)

Tomb RiderTomb Rider jest świetną grą dla osób które chciałyby spróbować swoich sił w zawodzie archeologa.Mnie osobiście produkcja zachwyciła świetnie odwzorowanym klimatem znanym z filmów i książek o losach pani archeolog. Twórcą gry należy się pochwała za bardzo dobrze poprowadzoną lnie fabularną dzięki której gracz może wczuć się w klimat gry. Kolejnym aspektem który chciałbym poruszyć jest świetna  grafika dzięki niej gra staje się bardzo realistyczna.

Pozytywnie zaskoczył mnie system rozwoju postaci który jest dość obszerny jak na przedstawiciela tego gatunku. Nie należy również zapominać o doskonałym systemie ulepszania broni dzięki któremu po pewnym czasie walka z przeciwnikami staje się łatwiejsza.  Twórcą Tomb Ridera należy pochwalić za stworzenie systemu celowania który sprawia że zabijanie wrogów z łuku lub broni palnej jest prawdziwą przyjemnością. Dużym zaskoczeniem dla mnie było to jak misje poboczne zostały wpasowane w świat gry .Muszę przyznać że jest jedna rzecz która nie odpowiada mi w tej produkcji  mianowicie wątek fabularny był za krótki.

Moja ocena tej gry 8\10

Inne gry z tej serii:

1 Comment

Add a Comment
  1. Jak dla mnie takie odświeżeni serii wyszło im bardzo dobrze. Super grafika, ciekawa rozgrywka i zadania do wykonania, a przede wszystkim poprawiony model walki i strzelania. Gorąco polecam każdemu fanowi TR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RECENZJE GIER © 2013
Top